Hotel Jali

Shijoni një eksperiencë
luksoze


Me një vendndodhje buzë plazhit në plazhin Jali në Himare, Hotel Jali ofron strehim me ajër të kondicionuar, si dhe një restorant në vend dhe një bar. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ballkon dhe TV satelitor.

Banjo private përfshijnë një dush. Aktivitete të tilla si rrëshqitje në ajër, çiklizmit dhe peshkimi mund të jenë të gëzuar në afërsi.

+355 (0) 69 24 36 204

Dhomat tona

HOTEL JALI

"Ju do ta vini re atë në çast kur hyni - vëmendja ndaj detajeve dhe përpjekjet që bëmë për të përmbushur nevojat dhe kërkesat tuaja."

Dhomë treshe   


Dhoma treshe është e pajisur me 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek.

Dhomë dyshe    


Dhoma dyshe është e pajisur me 1 krevat dopio.

Twin Room   


Dhoma Dyshe është e pajisur me 2 krevate tek.

Economy Double   


Dhome Dyshe Ekonomike është e pajisur me 1 krevat dopio.

Apartament me 2 dhoma gjumi   


Apartamenti me dy dhoma gjumi ka 1 krevat dopio, 2 krevat tek dhe 1 divan krevat.

FACILITETET OF HOTEL JALI

Wi-Fi falas

Hote Jali ju ofron në çdo dhomë Wi-Fi pa pagesë

Përpara plazhit

Hoteli ndodhet afër plazhit dhe ka pamje nga deti.

Kondicioner

Çdo dhomë është e pajisur me kondicioner.

Parkim Falas

Parkim falas për të gjithë mysafirët e hotelit.HOTEL JALI

Një hap më afër Parajsës